Сімейство Медведчуків – чужорідне для України і сучасних людських цінностей - Волинь.Правда

Сімейство Медведчуків – чужорідне для України і сучасних людських цінностей

Показати всі

Сімейство Медведчуків – чужорідне для України і сучасних людських цінностей

Медведчуки. Треба визнати, люди дуже талановиті (іронія).

Здавалося б, можна зробити ще щось видатніше, щоб довести: нелюбов дійсно може бути щирою. Але ні.

Ідеальне відео Марченко. Набагато красномовніше, ніж усі штамп-інтерв’ю самого Медведчука. Відео, сповнене ненависті, погроз, злості й абсолютного нерозуміння, в якій країні й у який час ці суб’єкти живуть. Класична “російська” стилістика new-п’ятихвилинок ненависті.

Зрозуміло, для сучасної РФ такий формат точно заходить – там такого цілі вагони-теплушки. Але не для України, де таким відео вони самі забили у свій дерев’яний виріб особливий золотий цвях.

Ага, тепер ОПЗЖ точно високо полетить…

…Це була бездоганна трихвилинна квінтесенція всього того, чому Медведчук – ширше, сімейство Медведчуків загалом – чужорідне для України й узагалі для сучасних людських цінностей. І чому Медведчук може існувати тільки в сірих кримінальних анклавах, де сивочолі брехуни вічно стогнуть про “патріотизм”.

Тому що кліп Марченко – це точно не про політику, не про конкурентний політичний процес і навіть не про країну. Але тільки про свій власний страх. Про категоричне небажання чути правду про себе. Про небажання відмовлятися від тих самих сірих і кримінальних схем, в основі яких – кров, пущена російськими партнерами по проєкту “ЛДНР”. Про небажання відмовлятися від звичного способу життя, де ти – сільська бариня й усі тобі винні.

…До речі, навіть технологічно знято ідеально. У кожній секунді відео відчутне бездоганне таке інфантильне панство: типу “хто ви такі, щоб нам вказувати? Стулили пельку і пішли геть. Інакше ми зараз різками пороти будемо”. Вдало. Якраз, щоб добрати собі прибічників серед тих, хто ще не встиг оцінити “юридичні і політичні таланти” самого Медведчука.

Ну і, звичайно, особлива вигадливість – зробити таке відео, що відверто ображає Україну як країну, якраз у річницю розстрілу людей на Майдані. Феноменальне потрапляння в цільову аудиторію, щоб відполірувати ненависть до власного сімейства.

…Словом, усе правильно. Навіщо потрібні чужі слова, експертизи, думки, якщо можна просто дати можливість Медведчукам самостійно довести свою чужорідність? Правду кажучи, відео вкрай позитивне, тому що воно бездоганно підкреслило причину і корисність РНБОшних санкцій. Переконливо довело, чому ці санкції є надзвичайно важливими для відновлення психічного здоров’я країни. “Убило” в зародку такі людиноненависницькі й українофобні погляди. Частково зламало солодкий “російський гурток агітаторів” усередині країни…

Питання тільки в тому, що самі Медведчуки ніколи не зрозуміють, чому Україна – не їхня країна і чому їхнє радянське панство сьогодні не проходить.

І друге: який же все-таки смішний вигляд має пан Порошенко, котрий очками, що хитро бігають, намагається “всидіти” відразу на двох напрямах: не сильно наїхати на партнера Медведчука і професійно збрехати про те, чому особисто він усе зробив для того, щоб “виростити” Медведчуків.

Михайло Подоляк

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *