Ні з Україною, ні з Росією майбутнє своїх сімей усі ці «медведчуки» не пов'язують (ВІДЕО) - Волинь.Правда

Ні з Україною, ні з Росією майбутнє своїх сімей усі ці «медведчуки» не пов’язують (ВІДЕО)

Показати всі

Ні з Україною, ні з Росією майбутнє своїх сімей усі ці «медведчуки» не пов’язують (ВІДЕО)

Дочка нардепа від «ОПЗЖ» Віктора Медведчука не змогла виїхати на навчання до швейцарської Женеви через санкції, накладені на її батька. Про це Медведчук заявив в одному з останніх інтерв’ю.

Журналіст Денис Казанський у своєму відеоблозі поділився витягами з цього інтерв’ю і зазначив, що Медведчук і подібні до нього політики, які так яро виступають проти Заходу, пов’язують майбутнє своє і своїх дітей якраз із Заходом, а не з «улюбленою» Росією.

Медведчук розповів, що його донька закінчила школу у Києві та склала вступні іспити до Женевського університету. Вона навіть отримала учбову візу і на початку вересня збиралася їхати на заняття, але за два дні до від’їзду їй повідомили, що її візу анульовано.

Мовою оригіналу

Главный борец с внешним управлением Виктор Медведчук признался что хотел отправить свою дочь учиться в Женеву. Видимо, в Швейцарии ее тоже должны были научить бороться с внешним управлением, но планам Медведчука не суждено было сбыться – коварный запад аннулировал дочери визу из-за санкций.

У меня уже нет сил смеяться.

То есть, люди, которые рассказывают нам, что враждебный Запад хочет нас поработить, и евроинтеграция Украине не нужна, сами свое будущее и благополучие своих детей связывают исключительно с Западом. И при первой же возможности вывозят туда и свои капиталы, и своих детишек. Ну а нам продолжают впаривать галиматью про «дружбу с братским нардом» и «процветающую Россию», в которую сами не верят.

Ни с Украиной, ни с Россией будущее своих семей все эти медведчуки не связывают.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *