У Луцьку стало більше розбійних нападів - Волинь.Правда
Показати всі

У Луцьку стало більше розбійних нападів

Криміногенна обстановка у Луцьку у 2020 році загалом покращилася, однак, кількість окремих злочинів навпаки зросла. Статистику озвучили під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту Луцької міської ради 23 лютого.

Якщо у 2019 році було скоєно 167 злочинів на 100 тисяч населення, то у 2020 – 157,2. Істотно зменшлася кількість крадіжок, в тому числі з квартир і автомобілів. Зменшилася також кількість злочинів проти життя і здоров’я – на 30%. Скоротилась і кількість викрадень транспортних засобів – з 36 до 29, та проти громадської безпеки.

Поліцейські міста активізували роботу щодо протидії злочинів, пов’язаних із незаконним поводженням зі зброєю. За 2019 рік у Луцьку скоїли п’ять умисних вбивств, всі злочині розкриті, справи передані до суду.

А ось кількість спричинення тажких тілесних ушкоджень зросла. Якщо в 2019 році таких злочинів було 8, то в минулому – 9.

Також зросла кількість розбійних нападів, істотоно зросла кількість злочинів у сфері наркотиків – на 22% більше, ніж в минулому році. В тому числі викрили організовану злочинну групу, яка реалізовувала наркотичні засоби у Луцьку. Загалом до прокуратури скерували 568 обвинувальних актів.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *