Можливість 1. Краще зрозуміти оточуючих і себе
Кажуть,більшість людей прагнуть жити сьогоднішнім днем – але чи не кожний заздалегідь прораховує,як і з ким він зустріне Новий рік. І в тому є своя особлива принадність,адже з розмов із оточуючими і власних міркувань можна зробити багато цікавих висновків. Наприклад,хочете дізнатися,які люди для вас дійсно близькі і дорогі? Дайте собі чесну відповідь на три питання:
З ким хотілося б прикрашати ялинку?
З ким – бути поруч у новорічну ніч?
Якби була можливість – кому б хотілося подарувати особливо цінні (або навіть безцінні) подарунки?
За допомогою подібних питань цілком реально краще пізнати друзів,рідних,колег. Втім,можна обійтися і без таких тестів – просто уважно слухати. Як правило,оточуючі часто діляться міркуваннями про те,що вони хочуть від новорічної ночі. І наскільки ж такі роздуми відрізняються! Одні з нетерпінням очікують на смачненькі страви,другі – на зустрічі із особливими людьмичи затишок прикрашеної оселі,треті – на гамірну атмосферу,четверті – на пригоди і екстрим. Для когось заповітна ніч – це елементарна можливість втекти від оточення і відчути п’янкий присмак довгоочікуваних змін,або ж відіспатися після надмірних робочих навантажень,або ж,навпаки,добре заробити під час святкувань. Чого насправді хочуть оточуючі – про це вони здебільшого охоче розкажуть,ділячись планами на вечір 31 грудня. Адже не дарма кажуть,що у цю пору все,що забажається,може здійснитися.
Можливість 2. Започаткувати власні традиції
Як відомо,якщо у новорічну ніч щороку ходити у лазню з друзями – це може закінчитися дуже несподівано. Втім,можна придумати безліч подібних місць,де свято не буде нудним і одноманітним. Для тих,хто має можливість – варіант щороку пригубляти шампанське під ялинкою уновому місті,або ж у підніжжя гори чи неподалік від водоспаду з гарною кампанією. А для тих,в кого є діти – можна започаткувати родинні традиції,наприклад,нічні катання на ковзанці. Такі спогади залишаться на довгі роки!
Можливість 3. Зустріти свято у несподіваному місці з приємними людьми
«У цю ніч ніхто не залишиться самотнім»,- співають у пісні про зимове свято. Але якщо ви ще не знайшли собі товариство – не треба забувати,що дива трапляються у саму новорічну пору,а не за декілька днів до неї. Найцікавіші запрошення,як правило,можна почути в останній момент – недарма ж кажуть,що це «час несподіванок». А трапляється так,ймовірно,тому,що саме 31 грудня вручаються подарунки,лунають телефонні дзвінки,вітання і найтепліші слова на адресу оточуючих. Оці приємності і провокують,посилюють особливе бажання зібратися разом – не лише почутися,а й прийти чи приїхати здаля,щоб розділити радість зустрічі нового періоду життя.
Якщо реального товариства все ж немає – сучасний світ дарує унікальну можливість зустріти свято з хорошимилюдьми за допомогою Інтернету. Лише якісна звукова апаратура,відеозв`язок і мінімальні зусилля – і під ваш тост неодмінно хтось підніме келих шампанського на іншому кінці світу!
Можливість 4. Зробити те,на що раніше не наважувалися
Проблема у тому,що багатьом людям важко зробити щось добре і позитивне для когось без особливого приводу,певних надзвичайних умов. А Новорічна ніч – це якраз і є такий привід,суцільна особлива можливість. Можна розповісти про почуття коханій людині,запропонувати перспективну співпрацю комусь із колег чи партнерів,нагадати про себе старим друзям,однокласникам чи одногрупникам. А ще – проявити фантазію і створити приємні миті для близьких,вигадуючи оригінальні привітання і сюрпризи,віддячити комусь несподіваним подарунком чи запрошенням.
Загалом,у новорічну ніч є більше можливостей дивувати. Те,що у буденні виглядає якось химерно і незручно,у світлі вогників під ялинкою набуває зовсім іншого забарвлення. Дорослі,наче діти,чекають на казку – і з вдячністю зустрічають кожного,хто принесе їм ці яскраві емоції. Варіантів для таких несподіванок – безліч. І кожен може стати тою людиною,яка створює іншим і собі незабутні приємні спогади.
Можливість 5. Започаткувати щасливе завтра
Особисто мені надзвичайно подобається звичай підбивати підсумки року в останні дні грудня або ж навіть у саму святкову ніч – писати,аналізувати зроблене і досягнуте,можливо,переносити деякі важливі справи та задуми на наступний рік. У соцмережах,блогах чи в особистому щоденнику,на загал чи суто для себе – це завжди дуже корисна і сповнена перспектив робота. А потім,проаналізувавши зроблене,накреслити плани на наступний рік – і неодмінно так,щоб у кінці року перевірити,чи все вдалося реалізувати. Така проста,на перший погляд,вправа допомагає не загубитися у вирі подій,не зійти зі шляху,легше перенести труднощі і негаразди року (якщо вони будуть) – адже попереду буде майоріти заповітна мета,здійснення мрії чи насолода від втілення власного масштабного проекту. З власних спостережень,серед найуспішніших і найщасливіших людей більшість має таку звичку – планувати. Наступний день,або тиждень,або період життя. Вони не губляться після питання «Де і ким ти бачиш себе за десять років?». І,попри всі форс-мажорні обставини,такі люди зазвичай приходять туди,куди прямують – адже добре бачать власний шлях,не марнують час на зайве і не втрачають підкинуті долею шанси.
Отже,можливостей новорічна ніч принесе чимало. Для когось перелічене мною буде зовсім неприйнятне – та неодмінно з’являться інші шанси. А використаємо ми їх чи ні – залежить тільки від нас. Зі святом усіх,і щасливого Нового року!
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook