На західних кордонах ростуть черги вагонів із зерном - Волинь.Правда

На західних кордонах ростуть черги вагонів із зерном

Показати всі

На західних кордонах ростуть черги вагонів із зерном

Черга з навантажених вагонів із зерном станом на 17 листопада 2022 р. у напрямку західних залізничних прикордонних переходів досягла 7047 вагонів, що більше ніж удвічі перевищує показники минулого місяця — на 10 жовтня було 3220 вагонів.

Про це повідомляє асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» з посиланням на дані АТ «Укрзалізниця».

Загальна ж черга вагонів з усіма видами вантажів у напрямку західного кордону зросла за вказаний період з 14,6 тис. до 19,3 тис. вагонів. Розрахункове очікування по деяких переходах уже становить від 30 до 69 діб.

В УКАБ нагадали, що 11 листопада 2022 р. АТ «Укрзалізниця» припинила дію механізму обмеження навантаження вагонів з експортними вантажами відповідно до пропускної здатності прикордонних переходів та іноземних перевізників. Цей механізм  діяв з липня цього року та дав змогу врегулювати хаотичне накопичення черг, котрі сягали 42 тис. вагонів, підвищити ефективність перевезень та стабілізувати вартість логістики.

За словами генерального директора УКАБ Романа Сластьона, відсутність регулювання навантаження дуже швидко призведе до надмірного накопичення черг, очікування по кілька місяців доставки вантажів та їх псування в дорозі, дефіциту порожніх вагонів і падіння ефективності залізничних перевезень.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *