ЗСУ застосували здвоєну установку ПЗРК FIM-92 Stinger DMS - Волинь.Правда

ЗСУ застосували здвоєну установку ПЗРК FIM-92 Stinger DMS

Показати всі

ЗСУ застосували здвоєну установку ПЗРК FIM-92 Stinger DMS

Українські військові для ураження ворожої повітряної цілі застосували здвоєну пускову установку ПЗРК FIM-92 Stinger Dual Mount Stinger (DMS).

Відео з бойовою роботою оператора ПЗРК опублікували на сторінці Status-6 у Twitter.

На короткому відеоролику зафіксовано, як військовий здійснює пуск ракети по повітряному об’єкту в небі, ймовірно, це був розвідувальний безпілотник російських окупаційних військ, який намагався виявити позиції українських військовослужбовців на одній з ділянок фронту.

Перед російським повномасштабним вторгненням, у середині лютого, Україна отримала від Литви здвоєні пускові установки цих зенітних ракетних комплексів разом із “класичними” переносними варіантами Stinger.

Зазначимо, що окрім Литви, рішення про постачання ПЗРК в Україну тоді ухвалила і Латвія.

Зенітний ракетний комплекс Stinger на опорній двозарядній пусковій установці Dual Mount Stinger (DMS) Збройних Сил України. Лютий 2022. Фото: Сайт Президента

21 січня з’явилось офіційне підтвердження, що до України з Латвії та Литви надійдуть переносні зенітні ракетні комплекси Stinger американського виробництва.

Завантаження ПЗРК Stinger у Литві

Також литовські інструктори навчали першу групу українських військових застосовувати ці ПЗРК.

Stinger на опорній двозарядній пусковій установці Dual Mount Stinger (DMS)

Dual Mount Stinger – це розроблена компанією Hughes Missile Systems Company пускова платформа для переносного ЗРК Stinger, що встановлюється на штатив.

DMS забезпечує можливість протиповітряної оборони з фіксованої наземної позиції або на транспортному засобі.

Зенітний ракетний комплекс Stinger на опорній двозарядній пусковій установці Dual Mount Stinger (DMS) Збройних Сил України. Лютий 2022. Фото: Сайт Президента

Система включає власне джерело живлення та прицільні пристрої. Також пускова установка DMS має засоби для прийому контрольних даних каналом передачі даних протиповітряної оборони.

ПЗРК Stinger. Фото з відкритих джерел

FIM-92 Stinger — переносний зенітно-ракетний комплекс класу «земля-повітря» з інфрачервоною головкою самонаведення розробки американської компанії General Dynamics.

ПЗРК призначений для ураження гелікоптерів та літаків противника, що низько летять, на зустрічних і наздоганяючих курсах в умовах впливу природних і штучних теплових перешкод.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *