Як опинилося майно нововолинського ліцею у Вінниці? - Волинь.Правда

Як опинилося майно нововолинського ліцею у Вінниці?

Показати всі

Як опинилося майно нововолинського ліцею у Вінниці?

Підприємець з Вінниці привласнив стільці та столи Нововолинського державного ліцею – інтернату. Як вияснилося під час досудового слідства нововолинським відділом Володимир-Волинської місцевої прокуратури,у 2014 році освітній заклад передав підприємцеві на відповідальне зберігання учнівські стільці та столи на суму майже 30 тис. грн. Зберігач,згідно з укладених господарських договорів,зобов’язаний був зберігати речі і на першу вимогу повернути їх власнику. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.
Попри те,що директор Нововолинського ліцею-інтернату у жовтні 2015 року двічі направляв вимоги до зберігача майна,аби він поверну стільці та столи ,або відшкодувати їх вартість. Проте підприємець відмовився повертати майно чи кошти освітньому закладу.
Зважаючи на те,що освітяни не вживають цивільно-правових заходів задля витребування майна в судовому порядку,на захист інтересів держави стала прокуратура й нині через у Господарському суді Вінницької області вимагатиме від підприємця повернути ліцею майно,без якого неможливо здійснювати навчальний процес.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook