Дійство відбулося в обласному драмтеатрі ім.Т.Г.Шевченка у рамках благодійного проекту «Мистецька терапія»,що організовує і проводить заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький за програмою благодійного фонду Дмитра Глазунова «Рідна Волинь».
Останній раз Павло Зібров виступав у місті Луцьку майже 10 років назад на колись добре відомому фестивалі «На хвилях Світязя».
У залі драмтеатру був повний аншлаг: глядачі старшого,середнього і молодого віку гаряче приймали Павла Зіброва.
Натомість він радо виконував для усіх присутніх свої старі музичні хіти та нові пісні,був щедрим на поцілунки шанувальницям,які дарували йому квіти.
Волинські бійці,разом з усіма глядачами,співали відомі пісенні шлягери Павла Зіброва,які своєю позитивною енергетикою заряджали присутніх на концерті.
Воїни бурхливими оплесками нагороджували кожен своєрідний концертний номер талановитого співака,а коли він подякував солдатам за мужність і героїзм проявлену у війні на сході України,усі глядачі на честь поваги до воїнів встали зі своїх місць.
Під час виконання Павлом Зібровим зворушливої пісні «Мамине безсоння»,багато хто з глядачів у залі плакав і дехто з воїнів теж не стримував сліз. А потім,усі хвилиною мовчання вшанували тих,хто віддав своє життя за територіальну цілісність нашої держави.
Концерт Павла Зіброва засвідчив справжнє визнання і любов до відомого виконавця,перетворився у душевне мистецьке і домашнє свято з вітаннями зі сцени іменинників та ювілярів з Днем народження і багатьма букетами квітів від шанувальників його творчості.
Однак без сюрпризів того вечора не обійшлося: Павло Зібров продемонстрував глядачам нову оптимістичну пісню «Посміхайтесь люди»,яку він у співавторстві з композитором Василем Дунцем написав на вірші відомого режисера і побратима по творчості Віталія Іваницького.
Усі солдати,які побували на концерті Павла Зіброва,були щиро вдячні співаку і організаторам цієї зустрічі за справжню мистецьку терапію,яка дієво та позитивно допомагає їм відновлювати душевну рівновагу і такими концертами покращує їхнє здоров’я. А на згадку від Павла Зіброва кожен воїн отримав ком пакт диск з піснями виконавця та зробив з ним фотографію.
Як зазначив голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов: «відвідування таких концертів та інших культурно – мистецьких акцій солдатами,які проходять реабілітацію у шпиталі,активніше допомагає їм відновлювати своє здоров’я і повертатись до мирного життя».
Павло Зібров теж отримав заряд позитивної енергетики від спілкування з пораненими солдатами і запевнив бійців,що при першій можливості,він знову зустрінеться з ними,щоб підтримати їхній моральний дух.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook