Про це стало відомо під час позачергової сесії Волинської обласної ради.
Так,голова Волиньради Ігор Палиця озвучив протокольне рішення зборів фракції ВО «Батьківщина» про обрання їхнього нового очільника.
Так,очолив фракцію депутат облради та голова постійної комісії з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Василь Столяр.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook