Вчені виявили коронавірус в грудному молоці

Показати всі

Вчені виявили коронавірус в грудному молоці

У дослідженні брали участь дві жінки, які заразилися після пологів коронавірусом. Вірусологи з університету німецького міста Ульм вперше виявили коронавірус SARS-CoV-2 в грудному молоці. Про це пише Главком.

У дослідженні, яке проводили спільно з департаментом охорони здоров’я округу Хайденхайм, брали участь дві жінки з позитивним тестом на корона вірус, які годуть дітей грудним молоком.

Після пологів вони перебували разом в одній палаті з немовлятами. У перші кілька днів в однієї з жінок з’явилися симптоми коронавірусу, після чого вона та  її малюк були ізольовані. У другої жінки симптоми з’явилися тільки після виписки з лікарні. Обидві дитини також захворіли.

Дослідники виявили коронавірус в молоці лише у другої жінки, при цьому через 14 днів мама і дитина були знову здорові, і вірусу в грудному молоці більше не було.

Під час хвороби жінка, у якої в молоці виявили вірус, носила медичну маску, а також дезінфікувала руки, груди і все необхідне приладдя, коли доглядала за дитиною. Проте не зрозуміло, чи дитина заразилася через грудне молоко, чи іншим шляхом.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *