Україна оновила список країн «червоної зони» - Волинь.Правда

Україна оновила список країн «червоної зони»

Показати всі

Україна оновила список країн «червоної зони»

Список країн так званої «червоної зони» скоротився на три позиції порівняно з минулим тижнем. У той же час в червоному і зеленому переліку відбулися істотні зміни. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров’я України, інформує РБК-Україна.

Зокрема, незважаючи на те, що «червоний список» на сьогодні налічує 71 країну, насправді близько 20 країн перемістилися з одного переліку в інший.

Таким чином, в «зелену зону» перейшли Демократична республіка Конго, Гвінея, Лесото, Есватіні, Казахстан, Азербайджан, Киргизія, Німеччина, Греція, Ісландія, Китай, Еквадор, Камбоджа, Куба, Туніс, Гана, Габон, Коморські острови, Бангладеш, Мадагаскар, Ямайка, Ефіопія та Беліз.

В «червону зону» перейшли Білорусь, Болгарія, Грузія, Кіпр, Австрія, Угорщина, Ізраїль, Естонія, Латвія, Франція, Ірландія, Йорданія, Колумбія, Чилі, Барбадос, Бахрейн, Антигуа і Барбуда, Болівія, Ботсвана і Малайзія.

Якщо людина прибуває до України з країн «зеленої зони», то карантин проходити не треба. Якщо з «червоної зони» – потрібна двотижнева самоізоляція. Достроково з неї можна вийти, якщо ПЛР-тест покаже негативний результат. При цьому можна привезти тест з собою, але він має бути зроблений не раніше, ніж за дві доби до приїзду.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *