У ПриватБанку попередили про нове шахрайство - Волинь.Правда

У ПриватБанку попередили про нове шахрайство

Показати всі

У ПриватБанку попередили про нове шахрайство

Шахраї використовують для заманювання в шахрайський проект пропозицію високого доходу за схемою, яка є притаманною виключно шахрайській фінансовій піраміді. ПриватБанк попереджає користувачів про нову схему шахрайства, яка використовує фейковий сайт і водночас логотип банку. Про це повідомляє прес-служба Банку.

Відзначається, що служба безпеки Банку виявила сайт p-invest.site, який зареєстрували невідомі особи в США і який незаконно використовує логотип і айдентику Банку.

«За даними фахівців з кібербезпеки ПриватБанку, цей сайт є на 100% шахрайським, бо використовує посилання на неіснуючі інвестиційні проекти і компанії без їхньої згоди, а також незаконно використовує айдентику Банку й інших юридичних осіб», – заявили в ПриватБанку.

Відзначається, що шахраї використовують для заманювання в шахрайський проект пропозицію високого доходу за схемою, яка є притаманною виключно шахрайській фінансовій піраміді із застосуванням соціальної інженерії і ймовірного хакерства.

«Про злочинний характер схеми говорить і односторонній канал зв’язку в проекті – після заповнення форми людиною оператор шахрайського центру виходить на зв’язок для «відпрацювання» клієнта», – йдеться в повідомленні.

ПриватБанк попереджає клієнтів і українців про небезпеку від контакту із шахраями й участі в таких проектах.

Також повідомляється, що Банк звернувся до відповідних правоохоронних органів із заявою для припинення діяльності шахраїв.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *