У МОЗ розповіли, хто найчастіше помирає від коронавірусу - Волинь.Правда

У МОЗ розповіли, хто найчастіше помирає від коронавірусу

Показати всі

У МОЗ розповіли, хто найчастіше помирає від коронавірусу

У МОЗ сьогодні заявили про те, що ризик смертності невакцинованих українців від коронавірусу у 10 разів вищий ніж у тих, хто пройшов повний курс вакцинації. За інформацією очільника відомства Віктора Ляшка в Facebook, лише за четвертий квартал минулого року, майже 95% від усіх загиблих – були не захищені від захворювання.

Відповідно до відкритих даних, у Швейцарії коронавірус призводить до смерті невакцинованих майже в 22 рази частіше, ніж тих, хто повністю вакцинований. Тим часом у США – від 5 до 7 разів, а у Франції – у 8 разів.

“Щодо даних в Україні, то ризик смертності серед невакцинованого населення більше, ніж у повністю вакцинованого, в 10 разів. За четвертий квартал 2021 року майже 95% померлих були не вакциновані”, – заявив Ляшко.

Згідно з даними електронної системи охорони здоров’я, станом на кінець грудня 2021 року, частка госпіталізованих пацієнтів, які пройшли повний курс щеплення становить лише 11,7% серед усіх випадків.

“Ризик госпіталізації серед невакцинованого населення більше в 4,3 рази, ніж у повністю вакцинованого”, – додає міністр.

У той же час сьогодні найгірші показники смертності спостерігаються саме серед населення старше 60 років.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *