Терорист Гіркін назвав наступну державу-жертву Росії (відео) - Волинь.Правда

Терорист Гіркін назвав наступну державу-жертву Росії (відео)

Показати всі

Терорист Гіркін назвав наступну державу-жертву Росії (відео)

Пропагандист прогнозує невеселий 2023 рік для росіян

Терорист Ігор Гіркін (псевдо Стрєлков) прогнозує, що наступного року Казахстан остаточно перейде до лав відвертих ворогів Росії. Більше того, у своєму прогнозі він навіть побачив можливість збройних зіткнень на російсько-казахському кордоні.

За його словами, Кремль зробив помилку, коли вивів війська з Казахстану після того, як взяв участь у силовому придушенні антиурядових мітингів. Примітно, що, за його версією, влада РФ забралася з сусідньої країни, оскільки готувалась до війни з Україною, а не на вимогу Китаю.

«З воєнної точки зору це було, мабуть, доцільно. А з військово-політичної за підсумком року обернулося цілковитим провалом. Вишенькою на торті стали нещодавні заяви президента Токаєва, що Казахстан не стане для Росії лазівкою для обходу санкцій. Загалом у Казахстані зараз діє відверто антиросійська влада.

Наступного року прогнозую можливий перехід Казахстану до лав відвертих ворогів РФ, вірніше, завершення цього шляху. Навіть не виключаю, що наступного року зіткнення на російсько-казахському кордоні», – наголосив пропагандист.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *