"РАШИЗМ" – що це таке? Сокирою не вирубаєш, бо вже у Вікіпедії! - Волинь.Правда

“РАШИЗМ” – що це таке? Сокирою не вирубаєш, бо вже у Вікіпедії!

Показати всі

“РАШИЗМ” – що це таке? Сокирою не вирубаєш, бо вже у Вікіпедії!

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що РФ офіційно є автором нової реакційної та людиноненависницької ідеології – рашизму. Яка різниться від нацизму тим, що російська нація повністю підтримує варварські вбивства та руйнування в Україні.

 

“Росія настільки “впевнена” у своїй правоті, що всередині країни і на тимчасово окупованих територіях остервеніло, істерично, за допомогою натовпів поліцейських затримує учасників навіть одиночних пікетів, на яких люди тримають в руках або порожні плакати, або з написом “Ні війні”, – написав він.

При цьому, як зазначив Подоляк, РФ використовує сльозогінний газ, бронетранспортери, автоматичну стрілянину зі стрілецької зброї у центрі міст півдня України, щоб захиститись від масових проукраїнських мітингів протесту.

“(Росія – ред.) відключила свою країну від будь-яких альтернативних джерел комунікації, зокрема соціальних мереж. Зараз спішно намагається відключити зв’язок та інтернет на Півдні України, щоб скрізь спробувати поставити товсту та крикливу z-пропаганду”, – зауважує він.

Своє чергою він звернув увагу, Росія панічно перефарбовує по всій своїй території жовто-блакитні кольори.

“Правильно, ні жовтий, ні синій сучасної коричневої Росії не підходять”, – підкреслив Подоляк.

Радник керівника Офісу президента зазначив, що на окупованих територіях ключовою ідеєю стало відновлення пам’ятників Леніну.

“Виявилося, що цей раритет є єдиним z-символом нового “російського світу”. Ну, крім обов’язкового “крадії унітазу”. До речі, російський воїн із унітазом – пам’ятники нової Росії”, – пише Подоляк.

Він також звернув увагу на те, що всі світові зірки підтримали Україну, заявивши, “на боці Росії немає нікого. Взагалі. Ізгої тому що”.

“Росії тепер офіційно є автором нової реакційної та людиноненависницької ідеології – рашизму. За всієї схожості з нацизмом – геноцид за ознакою іншого громадянства, фільтраційні табори, масові навмисні вбивства мирних громадян, виправдання вбивств і захоплення чужої території власною “обраністю” – рашизм відрізняється усвідомленим масовою згодою нації (російського суспільства) на максимально варварські вбивства…Росія добровільно і в короткі терміни ізолювала себе від світу і вбила всі свої пропагандистські фішки десятиліття – російська культура, “російський світ”, російська весна, День Перемоги, російський спорт, російська пропаганда та інше. Все це мертве відтепер”, – резюмував Подоляк.

ДОВІДКА з Вікіпедії! https://uk.wikipedia.org/wiki/Рашизм

Раши́зм (від «Росія» (англ. Russia, «Раша») + «фашизм»), або російський фашизм, — політична ідеологія та соціальна практика владного режиму Росії кінця XX — початку XXI століття, що базується на ідеях «особливої цивілізаційної місії» росіян, «старшості братнього народу», нетерпимості до елементів культури інших народів; на тоталітаризмі й імперіалізмі радянського типу, використанні російського православ’я як моральної доктрини та на геополітичних інструментах впливу, у першу чергу — енергоносіях для європейських країн, військовій силі, стосовно країн, що входять до кола впливу Російської Федерації.

Символ рашизму, що виник внаслідок активізації воєнних дій Росії в Україні в лютому 2022 року.

14 квітня 2022 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом та заборонила його пропаганду, а також пропаганду акту агресії Росії проти України. Рашизм є різновидом нацизму, фашизму і синонімом терміну «російський нацизм».

Алєксандр Дугін, ідеолог рашизму

 

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *