При Волинській ОДА створили комісію для боротьби з коронавірусом

Показати всі

При Волинській ОДА створили комісію для боротьби з коронавірусом

У Волинській ОДА утворили Тимчасову протиепідемічну обласну комісію. Про це йдеться у розпорядженні голови облдержадміністрації №68 від 13 лютого 2020 року.

Комісію очолить заступниця голови Волинської ОДА Світлана Мишковець. Згідно з розпорядженням, затвердили регіональний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Волинської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік.

На Волині посилять заходи дезінфекції в місцях масових скупчень людей та в усіх видах громадського транспорту.Керівники залізничних станцій визначать приміщення в яких, у разі потреби, встановлюватимуть ізолятори для людей з ознаками зараження короновірусом.

Осіб, які залучені до розслідування випадків захворювання, діагностики та надання допомоги хворим та особам з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV, забезпечать ізоляційними халатами або костюмами біозахисту, респіраторами класу захисту не нижче FFP2, захисними окулярами або щитками, рукавичками медичними нітриловими та масками медичними.

Також буде визначено медичні заклади для госпіталізації осіб з підозрою на коронавірус. У визначених закладах проведуть роботи для виключення внутрішньолікарняного поширення вірусу.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редакції