Онук Назарбаєва попросив політпритулку в Британії

Показати всі

Онук Назарбаєва попросив політпритулку в Британії

Айсултан Назарбаєв, онук першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, через тиск сім’ї попросив політичний притулок у Великій Британії. Про це він написав у Facebook, – передає РБК-Україна.

“Я прошу у Великій Британії політичного притулку… Час людям дізнатися, що насправді відбувалося і чому! Річ у тому, що я володію інформацією про високомасштабну корупцію між урядом Росії і Казахстану. Я кажу про мільярди доларах США, вкрадені у народу Казахстану. Я опинився в центрі цієї жадібності і ненаситності моєї сім’ї, а зокрема, моєї мами (Даріги Назарбаєвої та її чоловіка Кайрата Шаріпбаєва)”, – пише Назарбаєв-молодший.

Він говорить про продаж казахстанського газу російському концерну “Газпром” за заниженою ціною через посередницьку компанію. Ця компанія нібито має прибуток близько півтора мільйона доларів в рік. Ці гроші виводяться в Сінгапур. Назарбаєв-молодший. зазначає, що потім ці гроші діляться серед найближчого оточення президента Росії – так званими “гаманцями” Путіна – і керівництвом “Газпрому”.

Айсултан Назарбаєв пише, що про всі деталі можна буде прочитати в його інтерв’ю з британським виданням Times.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редакції