Лучанин, який переховувався в Лондоні, отримав посаду у Києві

Показати всі

Лучанин, який переховувався в Лондоні, отримав посаду у Києві

Олександр Лазорко поновився на роботі в “Укртранснафті” – він зайняв посаду заступника гендиректора з питань взаємодії з нафтопереробними заводами. Про це свідчить інформація на сайті компанії, – пише “Економічна правда”.

Як зазначає видання enkorr, Лазорко зайняв цю посаду у кінці січня 2020 року.

 

Водночас за даними директора “Консалтингової групи А-95” Сергія Куюна, Лазорко поновився за допомогою розпочатого ним проти компанії судового процесу.

За даними Куюна, посада, яку отримав Лазорко після поновлення, не передбачає права підпису та участі в господарській діяльнолсті.

“Мені говорять, що нинішня посада Лазорка в “Укртранснафті” – бутафорна. Права підпису немає, участі в госпдіяльності немає, кабінету немає, машини немає”, – написав Куюн у Facebook.

“Навіщо було поновлювати? В іншому випадку була перспектива програти мільйонів на 15 грн компенсації, включаючи компенсацію страждань Лазорко в Лондоні, де він переховувався від слідства при Порошенкові. Порахували, що з урахуванням минулих подвигів він вже і так дорого обійшовся платникам податків”, – додав він.

Нагадаємо:

У травні Міністерство внутрішніх справ зняло з розшуку колишнього главу правління “Укртранснафти” Олександра Лазорка.

Лазорко був оголошений в розшук у вересні 2015 року з ініціативи Служби безпеки. Йому інкримінували привласнення майна в особливо великих розмірах, що передбачало покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років.

Правоохоронці підозрювали Лазорка за чотирма епізодами: незаконна викачка технологічної нафти з магістральних нафтопроводів; підписання протиправних і антидержавних угод на зберігання нафти зі структурами “Привату”; незаконні витрати на страхування в ПАТ “Укртранснафта”; резервування нафтопроводу Кременчук-Одеса компанією “Синтез Ойл” (пов’язана з групою “Приват” Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова).

Після оголошення в національний розшук, колишній глава “Укртранснафти” оселився в Лондоні і намагався через українські суди домогтися відновлення на посаді.

Лазорко очолював “Укртранснафту” з 2009 по 2015 роки. До цього він керував підприємствами групи “Приват” – Дрогобицьким і Надвірнянським НПЗ.

19 березня 2015 року наглядова рада “Укртранснафти” вирішила усунути його від виконання обов’язків. Основною причиною послужили маніпуляції з викачування технологічної нафти та її розміщенням на зберіганні на заводах групи “Приват” у Надвірній, Дрогобичі і Кременчуці.

У 2015 році компанія платила за зберігання близько 2,5 млн грн на день. За проект викачування технологічної нафти Ігор Коломойський пропонував нагородити Лазорка орденом.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редакції