На «Ягодині» – черги: кілька сотень українців намагаються потрапити додому (ФОТО)

Показати всі

На «Ягодині» – черги: кілька сотень українців намагаються потрапити додому (ФОТО)

На території пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ» – велика кількість українців, які хочуть повернутися додому із закордону. Здебільшого, це заробітчани з Польщі та сусідніх країн. Про це повідомляє ІА Волинські Новини.

Зі слів очевидців, за станом на 8 годину ранку сьогодні, 25 березня, на території митного пропуску «Ягодин-Дорогуськ» перебувало декілька сотень українців, які намагалися повернутися додому. Здебільшого, зі слів самих же людей, це – заробітчани із Волині.

Як повідомив один зі свідків, людям вимірюють температуру тіла.

«Одного разу я на власні вуха чув, що при виявленні підвищеної температури тіла чоловік, волинянин, намагався переконати прикордонників, що, мовляв, у нього загострилося запалення підшлункової залози, тому й температура. Його пропустили», – зазначив один із очевидців.

Нагадаємо, за станом на сьогодні на кордоні України з Польщею відкриті пункти пропуску митного пропуску «Ягодин-Дорогуськ», «Краковець-Корчова» та «Рава-Руська – Хребенне». В умовах карантину перетнути кордон можна лише на автомобілі – літаком, потягом чи автобусом перетнути кордон неможливо.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *