Богослужіння онлайн: у яких храмах Волині практикують прямі трансляції

Показати всі

Богослужіння онлайн: у яких храмах Волині практикують прямі трансляції

У зв’язку з посиленням обмеження свободи пересування та зібрань під час карантину Священний синод «дозволяє проведення богослужінь у храмах самими лише священнослужителями та церковнослужителями і співаками, без особистої присутності мирян. Під час проведення таких богослужінь миряни повинні долучатися до спільної молитви, використовуючи можливості віддаленого зв’язку». Отож, прямі передачі богослужінь можна побачити і по телебаченню, й у «Фейсбуці». Про це повідомляють на сайті Волинської єпархії. 

Щонедільні трансляції літургії з кафедрального собору Святої Трійці можна дивитися на «12 каналі» та єпархіальній сторінці у «Фейсбуці».

Більшість прямих включень духовенство веде на сторінках парафій у цій соціальній мережі. Зокрема, це храми Холмської ікони Божої Матері в Луцьку, Великомучениці Катерини жіночого монастиря Святителя Василія Великого, Святителя Миколая Чудотворця жидичинського монастиря Ківерецького деканату, а також церква Архістратига Михаїла с. Воля-Ковельська Ковельського районного благочиння.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *