«Лейла», «Кохаю», «Медина»: кому Jah Khalib у Луцьку присвячував пісні (ФОТО) - Волинь.Правда

«Лейла», «Кохаю», «Медина»: кому Jah Khalib у Луцьку присвячував пісні (ФОТО)

Показати всі

«Лейла», «Кохаю», «Медина»: кому Jah Khalib у Луцьку присвячував пісні (ФОТО)

Казахський виконавець Jah Khalib влаштував перше побачення з лучанами і наповнив його драйвом та неймовірною ніжністю. 26 жовтня в РЦ «Промінь» співак виконав як і улюблені хіти публіки, так і треки, які увійшли до нового альбому «Выход в свет».

Jah Khalib розпочав знайомство із пісні  «Если чё, я Баха».

«Луцьк, нам дуже приємно сьогодні вперше опинитися у вашому місті. Я сподіваюся, що цей концерт вам сподобається», – сказав співак. У залі було більше дівчат та жінок, проте чоловіки, які прийшли разом зі своїми коханими теж насолоджувалися треками відомого репера.

Виконавець постійно тримав зв’язок із публікою, жартував про глядачів, які спізнилися, або ж пішли раніше. Також він присвячував свої пісні про любов закоханим парам, розпитуючи про їхнє знайомство та спільне життя. Для лучан він виконав «А я её», «Волны Антарктики»,  «Колыбельная», «Сжигая дотла», «Сегодня я нашёл тебя», «Созвездие ангела». Аплодисменти та вигуки не вщухали впродовж усього концерту. Jah Khalib розкачав зал і всі співали разом улюблені хіти.

«Що б ми без вас, жінок, робили? Мистецтво і різноманітні відкриття – це все завдяки вам, але в той же час під нашим виконанням. Тому наступна пісня – всім жінкам від їхніх прекрасних чоловіків», – сказав співак і виконав довгоочікувану «Лейлу».

Трансляції в Instagram, фото, відео: лучани ні на мить не випускали з рук свої смартфони. Фанати співака знали напам’ять і хіти з нового альбому. Під гучні оплески він виконав трек «Джадуа» та «Одинокая влюблённая».

Також пісня «Целая вселенная», яку всі чекали чи не найбільше, прозвучала з особливим трепетом, адже вона – про щире кохання. Jah Khalib запитував у луцьких пар, скільки вони часу разом і сказав, що його батьки у шлюбі 25 років.

«Мій тато – сильний кавказький чоловік з гарячим темпераментом, а мама – аристократична жінка. Якось вони знайшли одне одного, а я – те, що вийшло. Вони вже 25 років разом, люблять і кайфують», – сказав співак і присвятив сильну і ніжну композицію усім сім’ям.

Jah Khalib також виконав пісню, яку записав із Джамалою, – «Кохаю». Вкінці, виконавши пісню на біс, казахський бітмейкер подякував щирому Луцьку за таке перше побачення і пообіцяв повернутися сюди ще.

Текст і фото Злати Максимук

                           

 

 

 

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *