Кому і на скільки піднімуть зарплати в МВС - Волинь.Правда

Кому і на скільки піднімуть зарплати в МВС

Показати всі

Кому і на скільки піднімуть зарплати в МВС

В Україні підвищать зарплати поліцейським. Перший етап підвищення відбудеться вже в січні. У цей період 14 категоріям поліцейських збільшать зарплати на 5 відсотків, що більше схоже на кидання «кістки». Голова Національної поліції Ігор Клименко розповів в ефірі телеканалу «Рада», як відбуватиметься підвищення платні.

За його словами, першими підвищення охопить підрозділи патрульної поліції, поліції особливого призначення, добробати, вибухотехнічні служби, дільничні офіцери поліції, конвойна служба, працівники ІТТ, ювенальна превенція, а також підрозділи, які працюють із громадами.

«Ми виходили з того, що підвищення заробітної плати всім категоріям поліцейських буде завершено в лютому 2022 року на 10 відсотків. Але з січня 14-ти категоріям поліцейських ми почнемо виплачувати підвищену заробітну плату. Це підрозділи патрульної поліції, поліції особливого призначення, добробати, які знаходяться на сході нашої країни, вибухотехнічна служба, дільничні офіцери поліції, конвойна служба, працівники ІТТ, ювенальна превенція, ті підрозділи, які працюють із громадами», – повідомив Глава Нацполіції.

Також Клименко додав, що співробітникам підрозділів кримінальної поліції, слідства та дізнання у січні підвищать зарплати на 5 відсотків. Ще одне аналогічне підвищення очікується у лютому поточного року.

«З 1 лютого підвищення заробітної плати буде стосуватися кожного працівника поліції. Ми розуміємо, що це початок, і на роботу Національної поліції України звернули увагу вищі посадові особи держави», – наголосив Ігор Клименко.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *