Як не стати жертвою шахраїв у Чорну п'ятницю: поради покупцям у мережі - Волинь.Правда

Як не стати жертвою шахраїв у Чорну п’ятницю: поради покупцям у мережі

Показати всі

Як не стати жертвою шахраїв у Чорну п’ятницю: поради покупцям у мережі

26 листопада у багатьох країнах розпочнеться Чорна п’ятниця – день масових розпродажів, який нечесні продавці спробують використати, щоб обдурити покупців. «Апостроф» розповідає, як не стати жертвою шахраїв під час онлайн-шопінгу.

Головне правило, яке допоможе вберегтися від обману, – збереження холодного розсудку. Продавці всіляко намагаються влаштувати ажіотаж навколо товарів, а можливо навіть створити його видимість. У такі моменти люди особливо легко роблять необдумані покупки.

Обов’язково перевіряйте онлайн-магазини, де збираєтеся здійснювати покупки. Для цього необхідно дізнатися офіційну назву та код ЄДРПОУ юридичної особи або ФОП власника інтернет-магазину. Ці дані можна знайти в контактних даних магазину або через пошук Google. Варто також заглянути до розділу «Умови повернення товару». Якщо необхідних даних ніде немає, треба насторожитися.

Якщо ж дані вдалося знайти, варто перевірити юридичний статус (чи не перебуває в процесі припинення), судову історію, а також те, як давно працює платформа. Ці дані дозволять зрозуміти, наскільки сумлінно інтернет-магазин виконує свої обов’язки. Якщо платформою володіє ФОП, то його варто перевірити за тими самими критеріями.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *