Зокрема,вона сказала: «Розміщена інформація на сайті «ВолиньPost» 03.06.2014 р. о 19.00 год. «Двоє волинських нардепів-регіоналів увійшли до нової групи Курченка,– ЗМІ» є,м’яко кажучи,неправдивою і не відповідає дійсності. З повною відповідальністю хочу запевнити всіх і в тому числі волинян,що я,як і раніше,входжу в склад депутатської групи «Суверенна європейська Україна»,яка була створена 27 лютого ц.р.
Після трагічних подій на Майдані я одна з перших вийшла з фракції Партії Регіонів і до сьогоднішнього дня стою на позиціях захисту єдиної,суверенної,незалежної держави – Україна. Я відстоювала і відстоюю європейський курс розвитку нашої держави.
Думаю,що дана публікація розрахована на дискредитацію мене як народного депутата і громадянина».
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook