Пам’ятний знак установлено на місці зруйнованого в 1943 р. храму.
Чин освяти та заупокійну літію очолив декан протоієрей Володимир Присяжнюк.
З ним служили настоятель місцевої парафії Вознесіння Господнього протоієрей Сергій Січкар та інше духовенство благочиння. У відправі,зокрема,взяли участь заступник голови Луцької райради Вадим Веренчук та сільський голова Олександр Перванчук.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook