Жителька Польщі замовила вбивство свого ексчоловіка в Україні

Показати всі

Жителька Польщі замовила вбивство свого ексчоловіка в Україні

Затримана в Україні полька планувала вбивство у Польщі свого колишнього чоловіка. За замовне вбивство вона мала заплатити громадянину України 4 тисячі доларів, – передає Польське Радіо.

Полька, перебуваючи на терені України, планувала вбивство свого колишнього чоловіка, який живе у Польщі. Про це у п’ятницю повідомила речниця Центрального слідчого бюро поліції Івона Юркєвич.

За словами речниці, функціонери Центрального слідчого бюро поліції, Столичної комендатури поліції, а також Служби безпеки України запобігли вбивству чоловіка, яке замовила його колишня дружина. Першу інформацію про можливі плани вбивства поліції з Центрального слідчого бюро СБУ переказала на початку грудня.

За інформацією слідчих, жінка, котра перебувала в Україні, прибула до громадянина цієї країни, який взявся за реалізацію замовлення. За вбивство колишнього чоловіка вона мала заплатити йому 4 тис. доларів. Приводом такої поведінки був багаторічний сімейний конфлікт.

Функціонери здійснювали оперативні заходи приблизно 2 місяці, аж до моменту, коли жінку затримали на терені України. Її схопили під час передачі авансу «виконавцю».

Українське законодавство за замовне вбивство передбачає до 15 років позбавлення волі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *