Журналісти волинського вишу отримали дипломи у стінах Замку Любарта (ФОТО) - Волинь.Правда

Журналісти волинського вишу отримали дипломи у стінах Замку Любарта (ФОТО)

Показати всі

Журналісти волинського вишу отримали дипломи у стінах Замку Любарта (ФОТО)

Студенти журналісти та видавці факультету філології та журналістики ВНУ імені Лесі Українки отримали довгоочікувані дипломи бакалаврського ступеня. Урочисте вручення відбулося сьогодні, 9 липня, традиційно у стінах Замку Любарта.

На початку вітальне слово взяла декан факультету філології та журналістики Лілія Лавринович, яка подякувала студентам і вже майбутнім медійникам за фантастичні 4 роки. Наголосила також на тому, як непросто було в часи пандемії зорганізувати дистанційне навчання, проте студенти охоче допомагали в усіх труднощах.

“Під час онлайн-навчання ми, ваші викладачі, вчилися разом з вами. Усім вам було складно, але ми таки зуміли перемогти обставини. Ви досягли вагомої вершини зараз, і, сподіваюся, таких вершин у вашому житті буде багато. Я закликаю вас вчитися щодня, адже ви кожного дня здобуваєте для себе досвід, який стає надалі у пригоді”, – сказала Лілія Лавринович.

Інші викладачі кафедри також приєдналися до вітань студентів, з якими йшли пліч-о-пліч 4 роки, з якими були поряд, відповідали на усі питання, підтримували та розуміли в будь-яких труднощах.

Виупскники урочисто отримали свої дипломи, а викладачі запросили їх на подальше навчання в університеті та побажали бути свідомими на нелегкому життєвому шляху.

Злата Максимук

Цікавим сюрпризом стало те, що студенти отримали свої есе 4-річної давнини, які вони писали на першій журналістській парі. У них вони розповідали, чому саме журналістом мріють стати і зараз вони можуть порівняти ці мрії  досвід тоді, будучи ще недавніми абітурєнтами, і зараз – серйозними бакалаврами журналістського фаху.

Випускники далі фотографувалися із коханими та рідними, які прийшли їх підтримати у цей святковий день.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *