Запис на вакцинацію через «Дію» скасували - Волинь.Правда

Запис на вакцинацію через «Дію» скасували

Показати всі

Запис на вакцинацію через «Дію» скасували

Після початку п’ятого етапу вакцинації в Україні скасували запис на вакцинацію через додаток та портал «Дія». Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я.

«З відкриттям п’ятого етапу, запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на щеплення», – зазначили у відомстві.

Обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для деяких категорій громадян ввели у Франції, Італії, Росії, Греції, Латвії та інших країнах.15 липня 2021, 13:40

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу.

Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні.

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *