Працівники міліції оперативно знайшли злодія,це – 46-річний односелець потерпілої. Встановлено: того дня чоловік завітав до заявниці у гості. Коли ж жінка відволіклася у хатніх справах,«прихопив» її телефон. Викрадену річ чоловік хотів продати,але здійснити задумане йому завадили працівники міліції,тож телефон повернули власниці.
Слідчим відділенням Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Тепер чоловікові загрожує до трьох років позбавлення волі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook