До Луцька завітали представники міських рад міст Дніпропетровської,Одеської та Харківської областей.
Так,Луцький міський голова Микола Романюк розповів про відкритість міської ради,роботу виконкому та обранців громади під час сесій.
Також очільник міста розповів про луцьку промисловість,виробництво,освіту,медицину та плани на майбутнє.
Гості зі Сходу поцікавилися роботою ОСББ у Луцьку,узгодженістю роботи виконкому і ради тощо.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook