Окрім того,і на цьому голова облдержадміністрації наголошував учора під час оперативної наради,до участі у Раді регіонального розвитку запрошено також голову обласної ради та Луцького міського голову,- нагадують у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.
Довідка: Рада регіонального розвитку — консультативно-дорадчий орган при Главі держави. Утворений з метою сприяння взаємодії державних органів із органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування і територіальної організації влади,децентралізації управління регіональним розвитком,вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіонів. Рада утворена Президентом України Петром Порошенком 21 квітня 2015 року.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook