Владика Михаїл відвідав парафію у Знамирівці

Показати всі

Владика Михаїл відвідав парафію у Знамирівці

У день Собору трьох святителів митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив візит до громади Великомученика Димитрія Солунського в цьому селі Цуманського деканату (Ківерецький р-н). Про це повідомляють у Волинській єпархії ПЦУ.

Владика Михаїл очолив Божественну Літургію у храмі. Разом із ним молилися декан протоієрей Тарас Манелюк, настотель парафії священник Максим Подзізей, інше місцеве духовенство.

У своїй проповіді керуючий єпархією наголосив на ревності віри та бажанні щось змінювати на краще. Адже невелике село має свій храм. Ось так громада зібралася збудувала і розписала церкву. І цьому варто вчитися, адже ми самі господарі на своїй землі і лише ми тут можемо щось змінити на краще, наголосив архіпастир.

На завершення Богослужіння високопреосвященний вручив благословенні грамоти активним парафіянам, які розбудовували церкву та й зараз переймаються життям громади.

У Знамирівці Божий дім було засновано 7 листопада 2002 р. А в 2005 р. тоді ще єпископ Михаїл здійснив чин освячення нової церкви.

Фото можна переглянути ТУТ.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редакції