Уряд хоче створити чотири нових міністерства

Показати всі

Уряд хоче створити чотири нових міністерства

Кабінет міністрів може створити чотири нових міністерства. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив народний депутат від «Слуги народу» і голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко, – передає «Главком».

Деякі з них існували вже раніше:

сільського господарства;
екології;
промполітики і держоборонзамовлення;
науки та інноваційного розвитку.

«А ось і пішли інсайди по Шмигалю. З великою часткою ймовірності – правдоподібні. Мовляв, Денис Анатолійович шукає, як втриматися на посаді ще мінімум рік. Зробити це, з одного боку, просто. Проголосують депутати програму – є імунітет на рік. Тоді можна спокійно, наприклад, регулювати ціни на електроенергію. Захотів – зупинив АЕС. Захотів – спалив більше вугілля на ТЕС. Захотів – побалувався з тарифом на «зелену енергетику», – написав Ткаченко.

Нардеп зазначає, що, мовляв, програму затвердити складно, тому й вирішили створити нові високі посади.

«Програму уряду в парламенті затвердити непросто. І тоді Денис Анатолійович вирішує винайти валюту – міністерські портфелі. А так як всі міністерства вже зайняті, вирішує надрукувати… нові. І портфелі міністрів і заступників роздати впливовим нардепам, за підтримку його – Дениса Анатолійовича – програми уряду. Тож ідеться про: нове Мінекології; Міністерство аграрної політики (яке виділять з Мінекономрозвитку); Міністерство промполітики і держоборонзамовлення (яке теж виділять з Мінекономрозвитку). Нарешті, «вишенька на торті». Нібито, примудрилися виставити на торги навіть освіту. А точніше, виокремити з нього науку та інноваційний розвиток», – пише Ткаченко.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *