Україна запросила в Ізраїлю розвіддані про військову підтримку Іраном армії РФ – Axios - Волинь.Правда

Україна запросила в Ізраїлю розвіддані про військову підтримку Іраном армії РФ – Axios

Показати всі

Україна запросила в Ізраїлю розвіддані про військову підтримку Іраном армії РФ – Axios

Україна запросила в Ізраїлю розвіддані про будь-яку підтримку, яку Іран надає армії РФ у війні. Зокрема, йдеться про передачу ЗС РФ бойових дронів іранського виробництва Shahed-136, повідомляє видання Axios з посиланням на ізраїльських високопосадовців.

 

За даними ізраїльських офіційних осіб, заступниця керівника ізраїльського відомства з питань Європи та Азії Симона Гальперін, яка займається справами РФ та України, відвідала Київ з послом Ізраїлю 7 вересня. Вони зустрілися зі спецпредставником України з питань Близького Сходу Максимом Субхом.

Як повідомляють ізраїльські чиновники, український дипломат сказав, що Україна хоче створити “діалоговий канал” з Ізраїлем з питань Близького Сходу, щоб обмінюватися інформацією й розвідданими та координувати позиції.

Він додав, що це особливо важливо у зв’язку зі зростанням військової співпраці між Іраном та Росією, заявили співрозмовники видання.

Також, за їхніми словами, Субх наголосив, що Україна виступає проти скасування санкцій проти Ірану у разі підписання ядерної угоди, заявивши, що це дозволить розширити військову співпрацю між Тегераном та Москвою.

Видання пише, що український високопосадовець підтвердив, що Симона Гальперін зустрічалася з Субхом, який запросив розвіддані про участь Ірану у війні — в основному про іранські безпілотники.

“Ізраїльтяни надали нам деяку інформацію, але нам потрібно набагато більше”, – сказав високопосадовець.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *