У Польщі заборонили виходити на вулицю без «невідкладних потреб»

Показати всі

У Польщі заборонили виходити на вулицю без «невідкладних потреб»

Міністр охорони здоров’я Польщі Лукаш Шумовський заявив, що із 24 березня не можна виходити з дому, “за винятком невідкладних потреб, таких як робота, похід в аптеку, до лікаря або в магазин”.  Про це повідомляє Гордон.

У Польщі зафіксовано майже 800 випадків коронавірусної інфекції, дев’ятеро осіб померли

У Польщі уряд до 11 квітня ввів додаткові обмеження у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький зазначив, що вводять обмеження в пересуванні, а міністр охорони здоров’я Лукаш Шумовський уточнив, що із 24 березня не можна виходити з дому, “за винятком невідкладних потреб, таких як робота, похід в аптеку, до лікаря або в магазин”.

Як уточнює “Польское радио”, не заборонено індивідуальні вигулювання собак, прогулянки для здоров’я. Однак заборонено масові скупчення людей, зокрема дітей на ігрових майданчиках, пікніки тощо.

Кількість пасажирів у громадському транспорті також обмежено: у салоні зможе перебувати не більше людей, ніж половина всіх місць для сидіння.

Окрім того, кожен, хто повертається з-за кордону, має пройти двотижневий карантин. Це не стосується осіб, які подорожують у зв’язку з роботою.

ЗМІ уточнює, що станом на 17.00 24 березня у Польщі зафіксовано майже 800 випадків коронавірусної інфекції, дев’ятеро осіб померли.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайській провінції Хубей. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джонса Гопкінса станом на 24 березня, загальна кількість інфікованих у світі перевищила 380 тис., із них 16 595 померли, понад 101 тис. одужало.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *