Про це пише ІА “Волинські новини” з посиланням на інформацію організаторів заходу.
Зі слів організаторів,метою заходу є залучення молоді до здорового та свідомо-тверезого способу життя.
До участі запрошують усіх свідомих та небайдужих людей,які розуміють цінність здоров’я та прагнуть його популяризувати.
Збір – біля міського кінотеатру О 17:00.
Маршрут: бульвар Шевченка – проспект Дружби – вулиця Героїв УПА – Пирогова – Соборна – проспект Перемоги – міське озеро.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook