У Луцьку в День Незалежності учасників бойових дій безплатно возитимуть на таксі - Волинь.Правда

У Луцьку в День Незалежності учасників бойових дій безплатно возитимуть на таксі

Показати всі

У Луцьку в День Незалежності учасників бойових дій безплатно возитимуть на таксі

Таку можливість їм надають колективи “Maxim-taxi” та “7 — taxi” (керівник Романчук Сергій Анатолійович) за підтримки Волинської обласної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Учасники АТО 24 серпня 2015 року з 9:00 до 15:00 у межах міста Луцька зможуть скористатися безкоштовними послугами цих таксі при наявності відповідної довідки чи посвідчення.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook