У Національній службі здоров’я наголосили, що хворих коронавірусом лікують виключно за державні кошти

Показати всі

У Національній службі здоров’я наголосили, що хворих коронавірусом лікують виключно за державні кошти

У Національній службі здоров’я розповіли, як проводяться виплати закладам, які працюють із хворими на COVID-19. Про це йшлося під час пресконференції 22 травня.

Зокрема, директор Центрального департаменту НСЗУАндрій Віленський розповів, що НСЗУ укладає договори з такими закладами. На підставі договорів, медичні заклади надсилають до НСЗУ рахунки. Тоді НСЗУ звертається до Державної казначейської служби і та перераховує кошти відповідному закладу.

«Далі відповідальність за своєчасні виплати заробітної плати несе керівник такого медичного закладу. Проте, НСЗУ здійснює й функцію нагляду за медичними закладами і реагує на порушення», – зазначив Андрій Віленський.

Нагадаємо, в Україні наразі 349 медичних закладів працюють із хворими на коронавірусну інфекцію. В НСЗУ наголошують, що лікування пацієнтів, хворих коронавірусом, здійснюється виключно за державні кошти, такі пацієнти не повинні нічого оплачувати за власний рахунок.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

1 Comment

  1. […] У Національній службі здоров’я розповіли, як проводяться виплати закладам, які працюють із хворими на COVID-19. Про це йшлося під час пресконференції, – повідомляє Правда.Волинь. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *