У Луцьку відремонтують водогін за понад п’ять мільйонів

Показати всі

У Луцьку відремонтують водогін за понад п’ять мільйонів

У Луцьку триває ремонт мереж водопостачання та водовідведення на найбільш аварійних ділянках. Про це йшлося на засіданні комісії з питань архітектури Луцької міської ради 20 лютого.

Роботи тривають у рамках програми підтримки КП “Луцькводоканал”. Як зазначив директор підприємства, додатково фінансування робіт не потрібно, адже вдалося заощадити кошти по інших статтях витрат, відтак виникла потреба перекинути кошти з одних статей витрат на інші в рамках програми.

Наразі, до прикладу, тривають ремонтні роботи на проспекті Волі. У “Луцькводоканалі” попереджають, що будуть вимушені тимчасово перекрити водопостачання у значній частині міста, коли розпочнеться ремонт на найбільш аварійних ділянках.

Також директор КП “Луцькводоканалу” Віктор Гуменюк зазначив, що значну шкоду системі водовідведення завдають сторонні предмети, які потрапляють у каналізаційну мережу: дитячі підгузники, засоби гігієни тощо.

У “Луцькводоканалі” нагадують лучанам, що мережу каналізації не можна використовувати для утилізації таких речей. Члени комісії підтримали відповідний проект змін та винесли його на розгляд сесії Луцької міської ради.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *