У луцькому виші презентуватимуть проєкт із арт-релаксації для ветеранів АТО/ООС

Показати всі

У луцькому виші презентуватимуть проєкт із арт-релаксації для ветеранів АТО/ООС

У Луцькому національному технічному університеті за організації кафедри дизайну відбудеться презентація партнерського проекту соціальної дії  «Багатофункціональне середовище арт-релаксації «ART-TELL-IYA». Про це повідомляє пресслужба вишу.

Захід реалізовується у рамках програми «Активні громадяни», за сприяння Британської Ради в Україні. Менеджери проекту: асистент кафедри дизайну Анна Дідух, завідувач кафедри Наталія Скляренко та доцент кафедри Христина Хворост.

Нагадаємо, Луцький НТУ отримав грант на реалізацію проекту «Багатофункціональне середовище арт-релаксації “ART-TELL-ія”». Його метою є: створити середовище арт-релаксації та умов для відновлення психологічного стану ветеранів АТО/ООС; допомогти вибудувати їх економічну та соціально-психологічну стабільність арт-терапевтичними заняттями, для естетичної гармонізації особистості й сприяння формуванню нових життєвих стратегій розвитку.

Партнери проєкту: Луцький національний технічний університет (м.Луцьк), ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (м.Маріуполь), Державний університет «Житомирська політехніка» (м.Житомир), ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (м. Нова Каховка),  ГО «Молодіжний рух «Шифт» (м.Краматорськ).

Цільова аудиторія – ветерани АТО/ООС, які не мають серйозних фізичних ушкоджень та поранень, які не потребують реабілітацію в спеціалізованих медичних закладах, але потребують професійного психологічного супроводу для зниження рівня ПТСР, ознаки якого не є відразу видимі.

В рамках проекту, для ветеранів АТО/ООС триватимуть тренінги, під керівництвом психолога арт-терапевта та викладачів-дизайнерів Луцького НТУ, за розробленою на кафедрі програмою.

Відбудеться захід 11 лютого о 12:00 на ІІІ поверсі в ауд.306 та 308.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *