"Цим шкодять ЗСУ": У Міноборони відреагували на інформацію про штурм Херсона - Волинь.Правда

“Цим шкодять ЗСУ”: У Міноборони відреагували на інформацію про штурм Херсона

Показати всі

“Цим шкодять ЗСУ”: У Міноборони відреагували на інформацію про штурм Херсона

У Міністерстві оборони України закликали не поширювати інформацію про дії Збройних сил України, зокрема, на південному напрямку.

 

Про це повідомляє  заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

“Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не потрібно писати в соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією в цілому, бо мають уявлення тільки про фрагмент”, – подчекрнула Маляр.

Заступник міністра оборони пояснила, що мова йде про заяви двох колишніх і одного чинного нардепа, які повідомили про те, яка зброя застосовується на херсонському напрямку і про “зайняті вулиці Херсона”.

“І цим шкодять ВСУ. Інформація про звільнення або втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. Дочекайтеся офіційної інформації від Генерального штабу”, – заявила вона.

Також Маляр пояснила, що під час війни інформація свідомо подається із запізненням у часі – таке правило інформування в умовах воєнного стану. Воно обумовлене військовою доцільністю при проведенні операцій і заходами безпеки.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *