Це, б**ть, кінець: кого понабирав у команду прем’єр Шмигаль

Показати всі

Це, б**ть, кінець: кого понабирав у команду прем’єр Шмигаль

Україна очікувала на нові обличчя влади після виборів, однак, до аж настільки нових облич, певно, не був готовий ніхто. У соцмережах – шок: обговорюють нові призначення в Уряді і не добирають слів. В країні, у якій шостий рік іде війна, у якій згоряють цілі села через лісові пожежі, яка з острахом очікує великої хвилі хворих коронавірусом, усвідомлюючи, що частина з них гарантовано помре, в умовах, коли значна частина людей опинилася без роботи і джерел доходу і існує великий ризик сплеску криміналу, помічницею прем’єр-міністра призначають… бармена-касира беж жодного досвіду роботи у державній службі. Уявляєте рівень!? Баремен-касир, яка закінчила «університет» культури і мистецтв Михайла Поплавського, буде допомагати прем’єр-міністру.

Який там флеш-моб запустили «слуги народу»? Маю право на помилку? Здається, помилкою був вибір українського народу влітку минулого року на їхню користь. Де обіцяний проєкт «ліфт», який мав відібрати для державної служби кращих з кращих? Нам не подобалося кумівство при Ющенко і «блатота» при Януковичу? То сьогодні вже, вибачте, маємо справжнє б*дство. Новоспечена державна діячка навіть на своїх публічних фото у мережі не сяє розумом, а деякі фото взагалі говорять про відсутність моральних орієнтирів і життєвих принципів. Аж гидко!  Люди добрі, кого ми вибрали у цей роковий час для України і кого ці добродії призначають на ключові державні посади у час світової катастрофи?!

Що ж ми, браття козацького роду, не маємо достойної інтелігенції, готової увійти до владних кабінетів? Чого в Уряді немає місця для видатних науковців, заслужених світил медицини, порядних правоохоронців, героїчних бойових офіцерів, успішних менеджерів з крупного приватного бізнесу, журналістів, юристів, експертів хоч у чомусь? Невже ми настільки деградували, що дозволимо принижувати нас такими і подібними призначеннями?

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *