Смерть ОПЗЖ, або Як Ахметов забиває останній цвях в кришку труни «медведчуківців» - Волинь.Правда

Смерть ОПЗЖ, або Як Ахметов забиває останній цвях в кришку труни «медведчуківців»

Показати всі

Смерть ОПЗЖ, або Як Ахметов забиває останній цвях в кришку труни «медведчуківців»

«Волинь.Правда» в одному із попередніх матеріалів писала, що Президент України Володимир Зеленський розпочав невідворотний наступ на український олігархат. І що найбільш приємно – розпочав він із найнебезпечнішого для державності олігарха, прокремлівського лідера Віктора Медведчука.

Вплив цього ще вчора «великого і страшного» кума Володимира Путіна фактично за один день був нівельований до повного нуля, а істерики його дружини Оксани Марченко у соцмережах зробили тільки гірше, насмішивши українців. І це тільки початок, адже фінансування тероризму, за що формально у Тараса Козака і відібрали «медведчуківські телеканали», справа серйозна, яка може потягнути за собою кримінальну відповідальність. Тож Віктору Медведчуку, який ще два роки тому рвався на «последний и решительный бой» і цілком серйозно розглядав себе як майбутнього президента країни, сьогодні в Україні світить строк, щоправда, не президентський.

Несподівані санкції, як грім серед ясного неба, відправили лідерів ОПЗЖ, які були впевнені в своїй безкарності і вседозволеності, в нокдаун, а от після наступного удару, який вже готується, цій політичній кремлівській гідрі вже навряд вдасться позбирати зуби. ОПЗЖ позбавлена основи – колосального фінансування та потужної медійної підтримки. А тому цей проект вже мертвий. На противагу йому донецький олігарх Ринат Ахметов створює свою партію, яка, нібито, буде називатися «Україна – наш дім». Сама назва говорить про те, що «ахметівським» із Кремлем буде не по дорозі, однак, очевидно, що саме вони підберуть увесь електорат колишнього ОПЗЖ. А це означатиме, що обірветься остання політична ниточка, яка пов’язувала Кремль з Україною.

Створення нової партії підтвердив і колишній «регіонал» Борис Колесніков, який ще кілька днів тому цю інформацію заперечував. У коментарі журналістам він зазначив, що працює над проектом вже довгий час.  Очевидно, що одіозних «медведчуківців» у нову партію не запросять. Не буде там агента КДБ Віктора Медведчука, злодія Вадима Рабіновича і чергового «професора» Іллі Киви. Основу нового проекту складуть колишні регіонали, які мають проросійські, однак, не прокремлівські погляди. А це, безумовно, менше зло для України. Колесніков зазначив, що з партійцями українці зможуть ознайомитися на першому з’їзді нової політичної сили. Але вже сьогодні ми можемо припустити, хто може увійти до її складу, окрім самого Бориса Колеснікова. Це може бути Юрій Бойко, Вадим Новинський, Євген Мураєв, Андрій Портнов, можливо, доєднаються мери Харкова і Одеси, так як «партія мерів» не «вистрілила» на попередніх виборах. Загалом, цих впізнаваних для південно-східного електорату облич буде достатньо, а основу майбутнього депутатського корпусу (а нова партія має всі шанси з ходу взяти відсотків десять на наступних парламентських виборах) складатимуть, як  «Волинь.Правда» передбачала, топові менеджери зі структур олігарха Рината Ахметова.

Таким чином прямо зараз ми спостерігаємо за історичним процесом, який розпочав Володимир Зеленський, як «президент миру», і які за п’ять років так і не наважився розпочати Петро Порошенко, як «президент війни» – з українських політичних реалій цілком і повністю вибивають прокремлівське лобі. Проект «Новоросія», яким марив Путін в 2014, з самого початку був утопічним, однак, увесь цей час для нього лишався фундамент у вигляді ОПЗЖ і «Українського вибору». Сьогодні Володимир Зеленський фактично руками олігарха Рината Ахметова цей фундамент докорінно і безповоротно підриває. Як тут не згадати слова терориста Ігоря Гіркіна, який ще на початку Революції Гідності сказав, що Росія остаточно втратила Україну. Він цілком мав рацію, адже не спрацювала ні пропаганда, на яку Кремль тратить мільярди доларів, ні економічний тиск, ні пряма військова агресія. Гібридна війна, яку сьомий рік безуспішно веде Росія проти України, зайшла для агресора в глухий кут.

Ще рік тому лише завзяті оптимісти могли сподіватися, що війна невдовзі закінчиться, тим більше – закінчиться перемогою України. Однак, сьогодні, схоже, все саме до цього йде. Економічно Україна вистояла, політичну «п’яту колону» Москви в українському політикумі вдалося нівелювати простіше, ніж це могло здаватися, на велику війну Володимир Путін не наважився, після дзвінків західних лідерів більшу частину «орди» довелося забрати від наших кордонів подалі. І зараз з’являється таке відчуття, що щойно Україна скине із себе кремлівські пута, результати реформ будуть такими, що росту якості життя кожного українця здивуємось ми самі.

Роман Колюхов  

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *