Показати всі

Шість вулиць Луцька до завтра будуть без води

Завтра, 14 лютого, у Луцьку продовжать роботи з ліквідації витоків на мережах гарячого водопостачання на вул. Січовій і вул. Арцеулова. Про це повідомляє пресслужба ДКП «Луцьктепло».

У зв’язку з витоком на трубопроводах постачання гарячої води на вул. Січовій, 3 у Луцьку ще на один день без гарячої води залишаться мешканці багатоквартирних житлових будинків на вул. Січова, 3, 3-а, 5, 7, 10 та вул. Дорошенка, 1, 1-а.

Сьогодні, 13 лютого, впродовж дня працівники Луцьктепла здійснювали роботи з ліквідації витоку ще за однією адресою – вул. Арцеулова, 11. У зв’язку з цим тимчасово припинено і до кінця дня не відновлено послугу з гарячого водопостачання для споживачів багатоквартирних житлових будинків на вул. Арцеулова, 5, 7, 9, 11, вул. Гулака-Артемовського, 23-а, 25-а, вул. Привокзальній, 14, 14-а, 15 і вул. Грушевського, 33.

В обох випадках виявилося неможливим відновити послугу хоча б на подавальній трубі, щоб надавати послугу на розбір. Роботи з ліквідації витоків продовжаться на об’єктах завтра, 14 лютого, повідомляють у Луцьктеплі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редакції