"Росія всіх захищає". У Путіна випустили нову методичку для ЗМ - Волинь.Правда

“Росія всіх захищає”. У Путіна випустили нову методичку для ЗМ

Показати всі

“Росія всіх захищає”. У Путіна випустили нову методичку для ЗМ

У президента Росії Володимира Путіна випустили нову методичку для пропагандистських ЗМІ щодо висвітлення війни проти України. Основна теза – Москва нібито всіх захищає.

 

Про це повідомляє російське видання “Медуза”.

За даними видання, остання методичка була розроблена в адміністрації Путіна до 1 серпня – в цей день в 1914 році Німеччина оголосила війну Російській імперії. При цьому в самій методичці проводяться паралелі з Першою світовою війною.

Російським ЗМІ рекомендують подавати інформацію про війну проти України з тієї позиції, що Москва нібито була втягнута в протистояння країнами Заходу, які регулярно починають війни через “колоніальні претензії”. Росія ж нібито змушена захищати “братні народи”, “своїх не кидає”і” встає на захист пригноблених”. Як у 1914 році, “заступившись” за Сербію.

Крім того, війна проти України в цій методичці подається як “сучасна українська криза”, а витоки пов’язують з Євромайданом і війною на Донбасі. Пропагандистам рекомендують регулярно нагадувати, що російськомовні громадяни України нібито “не погодилися з переворотом і перспективою жити у ворожій до росіян українській державі”.

Окрему увагу рекомендується приділяти ролі заходу, який після 2014 року нібито вирішив фінансувати русофобію в Україні. А роль Росії нібито виняткова мирна, і невдалі спроби погасити конфлікт “змусили” її почати так звану “спеціальну військову операцію”.

“Зрадники” всередині Росії

Також в методичці для провладних ЗМІ є глава, присвячена “втручанню Заходу” у внутрішні справи Росії. І пропагандистам радять порівнювати це з тим, як на початку XX століття Німеччина підтримувала більшовиків.

Нібито і сьогодні Захід діє щодо Росії такими ж методами, фінансуючи опозицію, протести і антиросійські ЗМІ. А проти війни виступають тільки організації, ЗМІ та журналісти, які отримують іноземне фінансування.

А у висновку методички йдеться про те, що в найближчому майбутньому в світі буде розвиватися “антиамериканський тренд”. Тобто США не зможуть знайти не тільки військових союзників, але і торгових партнерів серйозного рівня.

Хто пише такі методички

За словами джерел “Медузи”, близьких до Кремля, такі методички складаються в кремлівському Експертному інституті соціальних досліджень. Безпосередньо роботу курирує депутат Держдуми від “Єдиної Росії” Олег Матвейчев. На момент публікації він не відповів на запитання видання.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *