Родинний дрон для ЗСУ - Волинь.Правда
Показати всі

Родинний дрон для ЗСУ

На заклик “ЗСУ потрібні дрони”, лучанин, заслужений діяч мистецтв України Віталій Миколайович Іваницький, зініціював і організував благодійну акцію серед членів своєї сім’ї, своєї родини, друзів та інших небайдужих людей – збір благодійних коштів на придбання дрона для воїнів Збройних Сил України, які захищають нашу рідну землю від ворога, зокрема, і кожного з нас, під назвою:
“ДРОН (квадрокоптер), ПРИДБАНИЙ ЗА ДОПОМОГОЮ СІМ’Ї, РОДИНИ,
ДРУЗІВ І НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ!”

На придання дрона зі свого сімейного бюджету виділили кошти сім’я
пенсіонерів Віталія та Лариси Іваницьких, їхні три доньки, їхні зяті, їхні родичі та друзі, з грошей яких вже придбано один дрон-квадрокоптер і передано  воїнам 100-ї бригади ЗСУ.

Командир одного з підрозділів ЗСУ, при отримані дрона, зазначив, що  це дуже необхідний і гарний подарунок для бійців, особливо на передодні свята Святого Миколая Чудотворця.

Віталій Іваницький та Володимир Зімберовський, один з благодійників придбання дрона для Волинських воїнів, подякували нашим землякам за відвагу і мужність по охороні територіальної цілісності і Незалежності України та проінформувати їх, що довідавшись про проведення цієї благодійної акції, інші добродії теж вирішили долучитися до цієї благородної справи і вже виділяють свої благодійні кошти на придбання ДРУГОГО ДРОНА для наших Волинських воїнів 14-ї бригади ЗСУ.

На думку Віталія Іваницького, сьогдні кожен свідомий українець, в силу своїх можливостей, допомагає Збройним Силам України, але у цій допомозі не має КОНКРЕТИКИ, тому і виникла така ідея – згуртуватися своєю сім’єю, своєю родиною і у складчину зібрати кошти та придбати якусь КОНКРЕТНУ і необхідну річ для ЗСУ.

У даному випадку, вирішили акумулювати свої благодійні кошти на придбання дрона, купити і передати його КОНКРЕТНО, одному з підрозділів Волинських воїнів ЗСУ.

Так і вийшло – своєю сім’єю і родиною, зі своїми друзями, КОНКРЕТНО зібрали кошти на дрон для ЗСУ.

За словами Віталія Іваницького, було б добре, якби сьогодні кожна сім’я і родина по всій Україні згуртувалися так само і підтримали мою ідею щодо придбання КОНКРЕТНИХ речей (не обовязково дрона) для наших воїнів і передали їх КОНКРЕТНО, у будь-який підрозділ ЗСУ, навіть теплі рукавиці, чи шкарпетки та інші необхідні речі.

Хто скільки може виділити грошей зі свого особистого чи сімейного бюджету.

І це була б дуже хороша справа, яка з вдячністю була оцінена конкретними воїнами, які зі зброєю в руках борються з проклятим російським агресором.

Тому, поширюйте цю ідею по всій Україні –  “РОДИНИЙ ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ЗСУ НА ПРИДБАННЯ (КОНКРЕТНО)…….”.

Долучайтесь, організовуйте, і Ви відчуєте духовне задоволення від свого особистого будь-якого фінансового внеску (малесенького, чи більшого, у кого, як виходить), і це буде особиста, КОНКРЕТНА, частинка вкладена з душею і серцем кожного члена вашої сім’ї, вашої родини у нашу спільну Перемогу.

Наші люди, наші воїни, теплотою своїх сердець, ще з більшою відвагою захищатимуть
кожного з нас, хто піклується про них –  справжніх українських Героїв.

А збір коштів на придбання ДРУГОГО дрона для наших земляків – Волинських воїнів 14 бригади триває.

У кого є фінансова можливість – долучайтеся до КОНКРЕТНОЇ хорошої справи, як це вже зробили окремі добродії і окремі родини, за що їм буде шана від наших воїнів.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *