Родина медика, який помер від коронавірусу, отримає понад півтора мільйона - Волинь.Правда

Родина медика, який помер від коронавірусу, отримає понад півтора мільйона

Показати всі

Родина медика, який помер від коронавірусу, отримає понад півтора мільйона

Родині волинського медика, який помер від коронавірусу, виплатять більше півтора мільйона гривень компенсації. Про це повідомляє Фонд соціального страхування. 

Для родини фельдшера з Волинської області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов’язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

Допомога була перерахована Фондом вчора, 11 грудня. Кошти надійдуть на рахунок сім’ї упродовж декількох банківських днів.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансовано державні допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для родин двадцяти шести медичних працівників.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *