Протримався 70 років. Зеленський порівняв Путіна з СРСР - Волинь.Правда

Протримався 70 років. Зеленський порівняв Путіна з СРСР

Показати всі

Протримався 70 років. Зеленський порівняв Путіна з СРСР

Російському президенту Володимиру Путіну час вже задуматися про те, який слід він залишить по собі в історії, окрім того “пекла”, яке він вже встиг зробити.

 

Про це повідомляється у заяві президента Володимира Зеленського під час онлайн зустрічі із представниками африканських ЗМІ.

“Нема ціни у свободи. Нехай Росія не розраховує, що може нафтою та доларами купувати свободу. Цього ніколи не буде. Ми будемо стояти до кінця. А коли ця війна закінчиться, залежить від об’єднання світу навколо України”, – наголосив Зеленський.

Він закликав лідера Кремля задуматися над закінченням війни.

“Скільки ще потрібно воєн президенту РФ, який не бачить своєї орбіти? Може достатньо? Та і вік у нього вже дорослий, може потрібно вже думати, що він буде казати Богові? Може про ці речі треба думати? Що він залишає по собі, окрім пекла? Що буде з його народом? Мені здається, є речі про які треба тверезо думати. Не по-диктаторськи, а тверезо”, – зазначив президент України.

Він додав, що у будь-якому випадку українці ніколи не пробачать Росії цю війну.

“Ми ніколи йому цього не пробачимо, але він у свої 70 років може зупинити це кровопролиття. Всього одна людина. Чому світ дозволяє одній людині це робити. 70 років. Радянський Союз зробив подібне з багатьма людьми. Але і він протримався 70 років. Щось символічне в цьому є”, – сказав глава держави.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *