Повномасштабної війни не буде: названо місце в Україні, яке хоче захопити Путін - Волинь.Правда

Повномасштабної війни не буде: названо місце в Україні, яке хоче захопити Путін

Показати всі

Повномасштабної війни не буде: названо місце в Україні, яке хоче захопити Путін

Росія все ще надає військову загрозу для України і у разі пересування своїх військ до Білорусі росіяни можуть піти на «військову авантюру». Про це розповів старший аналітик Вільнюського інституту політичного аналізу Марюс Лаурінавічюс.

За словами фахівця, для Росії Білорусь не відіграє ключову роль, оскільки і без цієї країни РФ може здійснювати свої воєнні дії проти України.

Водночас, аналітик визнає, що від Білорусі ближче до Києва, наприклад, ніж від Донецька.

«Звичайно, вони можуть провести таку військову авантюру – це вже одна армія і майже одна країна. Білорусь як територія становить загрозу для України, атака звідти теж може статися. Але якщо Росія задумає військову авантюру проти України, то вв’яжеться у повномасштабну війну, то скільки кілометрів до Києва – не найголовніше. Ключову роль відіграє, наскільки Росія взагалі готова здійснити повномасштабну війну», – сказав він.

За словами аналітика, про повномасштабну війну поки що говорити не доводиться, але очікувати від Росії якусь бліц-операцію – цілком імовірно.

«Наприклад, із захоплення Північно-Кримського каналу та водосховища, яке його живить. Не думаю, що Росія готова до повномасштабної війни з Україною. Вони готуються швидше до повномасштабної війни з НАТО», – додав він.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *