Повідомили, яким районам Волині додали грошей на освіту

Показати всі

Повідомили, яким районам Волині додали грошей на освіту

 Згідно з документами, затвердженими 27 листопада, перерозподілили два мільярди гривень місцевим бюджетам на фінансування освітньої галузі. Про це повідомляє «Район.in.UA».

Перерозподілили кошти у межах 166 місцевих бюджетів в обсязі 171,1 мільйона гривень. Це передбачено розпорядженням Кабміну «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році» і стосується й кількох районів та ОТГ на Волині.

Джерелом покриття видатків стали бюджети 8 областей (61,5 млн грн), 37 районів (83,3 млн грн), 22 ОТГ (26,2 млн грн). Кошти освітньої субвенції перерозподілені на користь 41 ОТГ (35,8 млн грн), 41 району (67,2 млн грн) та 17 міст (68 млн грн). Прийняття акту дозволить здійснити виплати заробітних плат вчителям до кінця бюджетного періоду. Всього розподілено на користь ОТГ та міст 103,9 мільйона гривень освітньої субвенції.

«АМУ, як представник інтересів громад, неодноразово заявляла про недостатність освітньої субвенції та недосконалу формулу її розподілу. Сьогодні від імені Асоціації хочу подякувати Уряду за важливі рішення щодо перерозподілу коштів на освіту, які дозволять виплатити зарплату педагогам та оновити освітню інфраструктуру», – зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

На Волині світню субвенцію зменшили Камінь-Каширському району на 2 мільйони 400 тисяч гривень, Луцькому – на майже мільйон 513 тисяч, Маневицькому – на 2 мільйони 400 тисяч, Ратнівському – на мільйон 515 тисяч гривень.

Додали грошей на освіту Рожищенському районному бюджету – мільйон 600 тисяч гривень, бюджетам Павлівської ОТГ – майже мільйон 378 тисяч, Іваничівської – 616 тисяч, Турійської – мільйон 534 тисяч, Ківерцівської – 600 тисяч, Привітненської – мільйон 200 тисяч, Старовижівської – 900 тисяч гривень.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *